Вкладка

В одному з проектів знадобилося використовувати горизонтальні текстові вкладки, хотів знайти щось готове, але підключати bootstrap заради такої справи - це збочення нелогічно. Спробував знайти прості jQuery плагіни для вкладок, однак знайшов тільки безліч плагінів з купою налаштувань, ефектами анімації і іншим. Було знайдено пару варіантів «без викрутасів», написаних на швидку руку, проте десь було обмеження за кількістю вкладок. Загалом, мене жоден варіант не влаштував. Як результат, протягом кілька хвилин народився нескладний jQuery плагін, що задовольняє моїм запитам. Вирішив поділитися, думаю, кому-небудь та стане в нагоді.

Кількість вкладок не обмежена, так само я спробував зробити структуру максимально простий, так як в моєму випадку є необхідність, щоб замовник без труднощів з нею розібрався і додавав нові вкладки.

Працює в Firefox, Opera (для старих версій потрібно трохи доповнити css), Safari, Google Chrome, IE6 +.

Приклад

Вкладка #01

Але щоб ви зрозуміли, звідки виникає це хибне уявлення людей, цуратись насолоди і вихваляти страждання, я розкрию перед вами всю картину і роз’ясню, що саме говорив цей чоловік, який відкрив істину, якого я б назвав зодчим щасливого життя. Дійсно, ніхто не відкидає, не зневажає, не уникає насолод тільки через те, що це насолоди, але лише через те, що тих, хто не вміє розумно вдаватися насолоді, осягають великі страждання.

Вкладка #02

Так само як немає нікого, хто полюбивши, вважав за краще і зажадав би саме страждання тільки за те, що це страждання, а не тому, що інший раз виникають такі обставини, коли страждання і біль приносять якесь і чималу насолоду. Якщо скористатися найпростішим прикладом, то хто з нас став би займатися якими б то не було тяжкими фізичними вправами, якщо б це не приносило з собою якоїсь користі?

Вкладка #03

І хто міг би по справедливості дорікнути прагнення до насолоди, яке не несло б з собою ніяких неприємностей, або того, хто уникав би такого страждання, яке не приносило б з собою ніякої насолоди? Але ми цураємось і вважаємо, що заслуговують справедливого обурення ті, хто, піддався звабі і розбещеним спокусам, які дають їм насолоду, і без тями від пристрасті не передбачили, яких страждань і які нещастя на них чекають.

Вкладка #04

Вони винні так само, як і ті, хто через душевну слабкість, тобто через бажання уникнути страждань і болю відмовляється від виконання свого обов’язку. Втім, тут дуже легко і просто провести відмінності, тому що, коли ми вільні і нам надана повна можливість вибору бажаного, коли ніщо не заважає нам робити те, що нам більше подобається, будь яку насолоду слід визнати бажаним, а будь-яке страждання огидним.

See the Pen Tab by Sparklingman (@sparklingman) on CodePen.