Біженці в Кельні

50*80, акрил, полотно

Хочу поділитися з вами особливим моментом із мого творчого шляху. Недавно я відвідав Кельн та представив свій перший виставковий проект, і це викликало в мені неймовірне натхнення та розчулення.

Мій малюнок зображає найвідомішу визначність Кельна - Кельнський собор. Його величезні масштаби та гострий кут даху вражають своєю вразливістю.

У моїй роботі небо зображено в рожевих та чорних тонах, що переживають мільйони людей під час війни. Цей малюнок присвячений українським глухим біженцям, яких я мав змогу зустріти на виставці. Вони намагаються знову побудувати своє життя, займатися працею та реалізовувати свої нові плани, шукаючи безпеки та притулку у Німеччині, втікаючи від окупантів у своїй батьківщині.

Цей малюнок став для мене способом висловити свою підтримку та співчуття тим, хто страждає від війни. Моя мета - показати світу, що війна продовжується, і мільйони людей змушені шукати притулку та безпеки у чужій країні.

Нехай цей малюнок стане нагадуванням про важливість миру та співчуття. Я вірю, що мистецтво може змінити світ та надихнути нас.

Біженці в КельніБіженці в КельніБіженці в КельніБіженці в КельніБіженці в Кельні
Назад